# Ardennen #

Posted on

Hejka! Po dobrze przepracowanym zgrupowaniu w Sierra Navada przyszedł czas aby znowu wrócić do ścigania. Mam już za sobą Brabantską Strzałę, podczas której czułem się bardzo dobrze i mogłem spełnić postawione mi zadania. Jutro czeka mnie pierwszy start w Amstel Gold Race, jednym z najbardziej prestiżowych “klasyków” kolarskiego kalendarza. Jestem nastawiony super bojowo i wspólnie z resztą “bandy” Lotto Soudal jutro pójdziemy fula!!! No…trzymać tam kciuki i widzimy się jutro w tv ajjj byłbym zapomniał, Wesołych Świąt i smacznego jajeczka

#Spokój i siła Sierry…#

Posted on

Dwa tygodnie w Sierra Nevada minęły jak “z bicza strzelił” i już tylko kilka dni dzieli mnie od zakończenia “obozu na wysokościach”.
Za każdym razem kiedy mam okazję spędzić tutaj trochę czasu odnajduję tu spokój wewnętrzny i nabieram sił, nie tylko tych fizycznych ale przede wszystkim mentalnych…
Czuję że praca, którą tutaj wykonałem  wyjdzie mi na dobre podczas kolejnego wyścigowego bloku, w którego skład wchodzą ardeńskie klasyki i jubileuszowe Giro d’Italia.
Może to i dziwne, ale im dłużej jestem zawodowcem tym więcej przyjemności czerpie  z jazdy na rowerze i z trybu życia który prowadzę… oczywiscie nie samym rowerem człowiek żyje 😉 od ponad czterech lat mieszkam w Granadzie, którą jestem zafascynowany. W Andaluzji odnalazłem “swoje drugie ja” słońce, fiesta, i całe mnóstwo uśmiechniętych, wyluzowanych ludzi!

🌄🚲🚲🚲🚲💃✌👌💪👍🎉🍻❤🌞

ŻYĆ, NIE UMIERAĆ!!!